hovawart

HOROSKOP

Agira se narodila 10.3.2006, hvězdné znamení - RYBY. Domácí kolegium se jednohlasně zhodlo, že tenhle horoskop na Aginku fakt sedí.  Snad je to osud, protože páníček je náruživý rybář.

 

( Převzato z Páníček.cz )

 

Pokud se vám náhodou stalo, že jste šli kolem plotu, náhodou se podívali do očí pejskovi, který byl na druhé straně a ciděli dobrotu, jistě jste se zadívali do očí pejskovi ve znamení ryb.
V případě, že se chystáte jít vydělávat hraním na harmoniku, malováním na mostech apod., vezměte psa Rybu sebou. Kdokoli se podívá do těch dobrotivých očí, podlomí se mu kolena a bude ochoten věnovat cokoliv.
Tento milánek je nesmírně jemný, citlivý a křehký. Pokud jste divočejšího ražení, zřejmě se moc nepochopíte. Jakmile u Vás doma proběhne nějaké rušnější vyměňování názorů, krize všeho druhu, deprese apod., Váš pejsek to ponese velmi těžce. Pokud strádáte vy, on bude také. Dejte na něj pozor, máte za něj odpovědnost.
Navíc jsou nesmírně intuitivní. Možná budete mít pocit, že se vždy přes den, zatím co jste pryč promění v mušku a je celý den s Vámi, jeho schopnost intuice je neuvěřitelná. Věřte mu. Mazlíček Ryba bude naladěn zcela na Vaší vlnu. Chcete-li mu udělat radost, choďte s ním často na procházky k vodě, miluje ji.
Je jasné, že pokud jste nepřátelský, nebo divoký páníček, nikdy nebudete tvořit dobrý tým se psem rybou. Odměnou za Vaši pečlivost a vlídnost Vám bude 100% oduševnělý a rozvážný společník.

 

 

( Převzato z e-horoskopy.cz )

 
Psi narozeni ve znamení Ryb jsou charakterističtí svou nedotknutelností, představivostí, citlivostí a romantikou.
Jedná se o tiché psy, kteří často v klidu pozorují své okolí . Několik  hodin se při tom nemusí pohnout, vypadají že spí, ale i přesto vnímají vše, co se kolem nich děje. V moomentě něčeho zajímavého, co by stálo za akci, překvapí celé okolí náhlou a prudkou reakcí. Mají zesílené pocity všeho druhu. Můžou mít velkou radost stejně jako velký vztek na něco, co se mu zrovna nelíbí.
Také jsou velmi intuitivní a pokaždé vycítí změnu v jejich snečce. Jakoukoli hádku, nebo výměnu názorů berou velmi těžce a pokud strádáte, budou s Vámi strádat také.
Jejich zdraví je velmi citlivé jako oni sami. Jsou to pejsci velmi křehcí. Proto je důležité jemné zacházení. Důležitá je i správná teplota a výživa.
Znamení Ryb vládne nohám, proto je důležité udržovat jejich tlapky a drápky upravené a čisté.
 
 
 
( Funy photo )

 

Vyhledávání

Agira miluje všechny v rodině. Za všechny , které nemám na fotce alespo tyto.                                

                                                                                            děda

 

dcera Markétka

 

Mého bráchu